יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

היידי מוזס : "ילדיי לומדים רק בחב"ד"

20/02/2011  מן העיתונות

הגב' היידי מוזס, שמתמודדת על מקום ברשימת קדימה לכנסת. מוזס, התראיינה ברשת ב' של קול ישראל וסיפרה בין השאר על התמורות שחלו בחייה. כשנשאלה היכן לומדים ילדיה השיבה בגאווה: "בחב"ד!", והוסיפה: "חב"ד זה הכוח המאחד. יכול לאחד את כל הקצוות. וגם חשוב לי הערכים הדתיים. אני חושבת שהערכים שמקבלים בחינוך החב"די, בעיניי, זה פשוט מדהים. אני רואה את זה על פני השטח"


רשת מוסדות החינוך של חב"ד בישראל, מעניקה חינוך יהודי אמיתי, מתוך שמחה חסידית וחדוות האמונה, חינוך למידות טובות ליראת שמים. עשרות אלפי ילדים לומדים היום במוסדות החינוך של חב"ד. חינוך בני ובנות ישראל על טהרת הקודש הוא אבן הבניין של העם היהודי כולו. האלימות הפושה היום אצל הנוער הישראלי, ודור שגדל ללא ערכים ומושגים יהודיים אלמנטריים, מחייב, כצו השעה, כל אחד שבידו לפעול למען עתידם היהודי של ילדי ישראל.

חיזוק לדברים, קיבלנו מהגב' היידי מוזס, שמתמודדת על מקום ברשימת קדימה לכנסת. מוזס, התראיינה ברשת ב' של קול ישראל וסיפרה בין השאר על התמורות שחלו בחייה. כשנשאלה היכן לומדים ילדיה השיבה בגאווה: "בחב"ד!", והוסיפה: "חב"ד זה הכוח המאחד. יכול לאחד את כל הקצוות. וגם חשוב לי הערכים הדתיים. אני חושבת שהערכים שמקבלים בחינוך החב"די, בעיניי, זה פשוט מדהים. אני רואה את זה על פני השטח".

הרב יוסף-יצחק אהרונוב, העומד בראש אגודת חב"ד בישראל,  אומר כי "'רשת אהלי יוסף יצחק', שמה לה למטרה לענות על צורך זה, תוך שימת דגש גם על הפן הגשמי, ועושה ככל אשר לאל ידה לפעול למען האינטרס החשוב. מתוך עיון קל במשנתו של הרבי מליובאוויטש, אפשר לראות את המעמד הרם שהרבי מייחס לחינוך ולעוסקים בחינוך".

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת