יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

שכח אותנו

28/12/2013  אימייל אדום יאללה-קדימה

לא האמנתי שאגיע ליום הזה כדי לכתוב את המכתב הזה, אבל ראיתי שיאללה-קדימה חזר לפעול ואת מה שיש לי על הלב אני לא יכול לפרוק בשום מקום אחר. זה יכול היה להיות מכתב אישי לשאול מופז אבל ברור לי שהוא לא ממש יגיב לו, אז רק רציתי לשתף אותכם.

נתתי את הנשמה לשאול מופז. במיוחד בבחירות האחרונות. הוא עוד נלחם כדי שיהיה לו כיסא, פנים ומעמד ציבורי בכנסת, אבל אני הייתי מאלה שנלחם בשבילו כאשר ברור לי שאני לא צפוי ליהנות ממטעמי השלטון. נשארתי לתמוך בשאול מופז מסיבות עקרוניות ומתוך אמונה בצדקת הדרך. ציפי לבני הרסה את המפלגה, לה היה ברור שלא אצביע.

רשימת האכזבות שלי היא רשימת מכולת של 3 נושאים שבוערים בי :

1. המפלגה לא שילמה כסף לפעילי הבחירות באזור המגורים שלי. מופז באופן אישי ביקש ממני לגייס את האנשים והבטיח שאין מה לדאוג לכסף. היו לי שיחות איתו לפני הבחירות וכמה שיחות קשות אחרי הבחירות. אני לא איש אמיד אבל כדי שאוכל להמשיך לקיים את שגרת חיי נאלצתי להוציא למעלה מ-10 אלפים שקל ולשלם לפעילים. מהכיס שלי!  אמרתי למופז בשיחת טלפון בינינו שלא יתקשר אלי ויותר ושלא יבקש טובות.

2. אין חיבור למעט האנשים שנותרו בקדימה. אין מוסדות, אין תקשורת רצופה, יש רק קשר למעט קבלני הקולות שנשארו משיקולים אינטרסנטים. אין חיים בקדימה, אין למעשה כלום.

3. אין דין וחשבון. כשאין מוסדות ואין מועצת קדימה ואין בית דין אז גם אין מנוף ביקורת על מופז. הוא לקח בזכותנו שני מנדטים ולא דופק חשבון לאף אחד מאיתנו. מי שמע אותו? מי רואה אותו? מי יודע על מה קדימה חושבת? מי יודע מה קדימה אומרת? אני אומר לקחו, שלא לומר, גנבו מאיתנו אנרגיות ונשמה בשביל כלום.


התקווה שלי? שאהוד אולמרט יחזור.

אני מקווה שאולמרט יסיים את הסאגה המשפטית שלו ויצליח לשחזר את האמון הציבורי בו. אני לא נאיבי ואני יודע שזה לא יהיה קל. זה תלוי בהחלטות השופטים ובלא מעט מזל. אבל מבחינתי הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר. הוא גם היחיד שמסוגל להוביל את המהלך של החייאת קדימה ביחד עם אנשים חדשים ואיכותיים. מהלך אמיתי ומשמעותי יכולים להניב הצלחה. מי כמונו יודע מה אפשר לעשות בקמפיין מהיר אחד.

שלכם, רמי.

  • לרמי אינינו מכירים אך מבין לליבך ולתחושותיך .
    צבי אברהם  גל-בר(29/12/2013)
    סגור X כל אחד בחלקתו הקטנה "זכה" לטעום מהטעם המר של הכתף הקרה כאשר אנו הפעילים שהבאנו לקדימה בשיאה 28 מנדטים נישאנו באוויר על הניצחון המזהיר , מאוחר יותר על שהצלחנו בכוחות משותפים להדיח את ציפי לבני מראשות התנועה ולהמליך תחתיה את שאול מופז ואז ציפינו שהינה כל ציפיותינו לשקיפות, שיתוף , תקשורת ישירה אך התאכזבנו , חשבנו שלאחר שעבדנו כמובן בהתנדבות במשך 5 שנים נקבל חיבוק , עזרה בבחירות המוניציפליות כפי שהובטח - אך שוב המציאות טפחה לנו על הפנים וכלום שום דבר , שום עזרה , שום התעניינות לא כספית , לא מנטלית ולא רוחנית למרות שאותנו סחטו כמו רימון , כמעין הכושי ( הפעילים ) שעשו את שלהם הכושי יכולים ללכת , אך אל דאגה , לפני הבחירות הכלליות הבאות מופז יגיע ויחרוש את הארץ ואז הוא יזדקק לנו , יפרגן לנו ויזכר בנו ואז כבר נדע כיצד להתנהג עימו ....

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת