יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

סוגרים ומפטרים

30/01/2013  מערכת יאללה-קדימה

התגובה הראשונה - והצפויה, לתוצאות הבחירות היא פיטורים המוניים המפלגה, סגירת המטה המרכזי ובתי קדימה וצמצום פעילויות. כמעט כל עובדי המטה המרכזי פוטרו בימים האחרונים, הרכבים הוחזרו והמטה המרכזי עומד בפני סגירה.

הירידה מ-28 מנדטים אל 2 מנדטים, בוודאי שיחד עם החובות הגדולים, הביאה את קדימה למצב בלתי נמנע בו מפוטרים כלל עובדי המטה המרכזי, הרכבים מוחזרים לחברות ההשכרה והמטה המרכזי ובתי קדימה שעליהם שולמו דמי שכירות נסגרים בימים אלו ממש. עדיין לא ברור כמה עובדים יישארו במטה המרכזי, אילו תפקידים בדיוק ומה יהיה המבנה הארגוני של המפלגה.

יש לציין כי פיטורים אלו ומהלכים אלו הם בלתי נמנעים. תקציבה השנתי והחודשי של קדימה צטמצם לבערך 1/14 (ירידה של מספר המנדטים בהתאם) ולפיכך החזקת מנגנון גדול בלתי אפשרית. הסדר החובות של קדימה יימשך, אם כי נראה שישתנה בדרך כלשהי. עדיין לא ברור איזו שותפות פרלמנטרית תתקיים בין קדימה לבין "יש עתיד" או "הליכוד".

בנוסף, צפוי גל עזיבות משמעותי של חברים במפלגה ופעילים. כבר עתה החלו רבים מהעוזרים הפרלמנטריים של חברי הכנסת של קדימה לחפש אפשרויות אצל ח"כים ממפלגות אחרות - חלקם כבר מצאו עבודה אצל ח"כים חדשים ואחרים עדיין בתהליכי ראיונות או לפני מחשבה על פרישה מהכנסת. מובן שמפלגת "יש עתיד" היא הקולטת הגדולה של עוזרים.


מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת