יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

להכניס את פלסנר

27/01/2013  אימייל אדום יאללה-קדימה

גל כהן תומך בכניסתו של ח"כ יוחנן פלסנר לכנסת, גם אם הדבר אומר שעל מופז לפרוש ממנה.

אין ח"כ יחיד שקיבל תמיכה ציבורית רבה כמו ח"כ יוחנן פלסנר מקדימה. בסקרים שונים הוא דורג כאחד הח"כים היותר פופולריים בכנסת ובוודאי שבקדימה. תכנית קידום השוויון בנטל רשומה על שמו ולראייה- על אף גילו הצעיר שובץ במקום השלישי ברשימה לכנסת. עכשיו יש לעשות צדק ולהכניסו לכנסת.

כנראה שקדימה תכנס לממשלה – ואז הדבר הכי ראוי ונכון לעשות יהיה שכשיקבל מופז את תפקיד השר שיקבל, והלוואי שזה יהיה משרד הביטחון, שיפרוש מהכנסת ויפנה מקום לפלסנר שהוכיח את עצמו בכנסת, כמנכ"ל קדימה וכך יהפוך את הסיעה לבועטת יותר, פעילה יותר ורצינית יותר.

בהסדר כזה מופז לא יינזק – הוא יישאר שר משפיע, קדימה תקבל פרלמנטר רציני- ולמעשה כנראה שפלסנר ודומיו מייצגים את העתיד של קדימה.

  • בקשה הזויה
    אלון יראל(28/01/2013)
    סגור X אין לי דבר וחצי דבר כנגד פלסנר. אבל יחד עם זאת הבקשה הזאת פשוט הזויה. 1. זה שתכנית השיויון בנטל רשומה על שמו לא עושה אותו אדריכל התכנית. 2. לידיעת הכותב שזה שהוא שובץ במקום שלישי למרות גילו הצעיר לא עושה אותו מוכשר יותר אלה מועדף יותר על ידי שאול או אולמרט או שניהם גם יחד. 3. רשימת קדימה לכנסת היתה גרועה וזכתה לאי אמון הציבור בכלל(2 מנדטים בקושי) ואמוני האישי בפרט.אז אין טעם להתהדר ברשימה שכזו. 4. אם שאול יצא ויהיה שר ביטחון בליכוד ראוי לפני כן שיסדיר את חובה של דימה ולאחר מכן ימצא מישהו רציני מבוגר עם נסיון פוליטי, אחד כזה שיוביל את קדימה לבחירות הבאות ויזכה לתמיכת הציבור לראשות הממשלה.

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת