יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

מופז: מקבלים את ההכרעה הדמוקרטית. נעשה את הטוב ביותר עבור מדינת ישראל

25/01/2013  דוברות קדימה

יו"ר קדימה שאול מופז הגיב היום לראשונה על תוצאות הבחירות. "בקשתי לזמן אתכם, האנשים הטובים במערכה הקשה הזו ולהודות לכם, לחבק ולהצדיע לכם. אנחנו מקבלים ומכבדים את ההכרעה הדמוקרטית  ואת התוצאה ונעשה את הטוב ביותר עבור מדינת ישראל".

 מופז המשיך ואמר: "אנחנו מייצגים את המרכז הישראלי השפוי, המתון, המשרת, העובד ומשלם המיסים. מכאן צריך לצמוח לגדול ולהתחזק אנו נהיה מאוחדים ומחוזקים ונעבוד קשה למען מדינת ישראל ואזרחיה ונתרגם את המילים למעשים יום יום שעה שעה."

 מופז התייחס לתוצאות הבחירות ואמר כי אין ספק שהימין ומפלגת השלטון נחלשו והמרכז התחזק. אנחנו בעד השוויון בנטל, שינוי שיטת הממשל, תהליך מדיני ומציאות חברתית טובה יותר למעמד הבניים במדינת ישראל.

 מופז התייחס לשיחת הטלפון שקיבל היום בצהרים מראש הממשלה שהתקשר לברך אותו: "אמרתי לרה"מ שנוצרה הזדמנות בלתי בלתי חוזרת לישם את הדגלים של המרכז, הזדמנות שהיתה פעם ולא מוצתה ועכשיו יש לנצלה יחד עם כל מפלגות המרכז." מופז הוסיף ואמר "צריך להגיע למציאות שנתניהו יפעל לכיוון המרכז – לחידוש התהליך מדיני, למעמן השוייון בנטל, ולחיזוק החברה הישראלית. אזרחי ישראל אמרו בקלפי "אנחנו רוצים סדר חברתי חדש וצודק".

 

ח"כ ישראל חסון פתח את דבריו במשל בו פגשה השועלה את הלביאה ושאלה אותה כמה כפירים את ממליטה בכל שנה. ענתה הלביאה, אחד שניים גג. שאלה הלביאה את השועלה את אותה שאלה. וזו ענתה לה, אני בכל המלטה, בין 20 ל-30. אמרה לה הלביאה: נכון שאצלי זה אחד או שניים, אבל אצלי כל אחד זה אריה."

 

ח"כ חסון פנה אל קהל התומכים: "למי שנמצא כאן יש זכות גדולה להיות שותף לדרך הזו ולהיות שותף לבנייה מחדש. הדרך הולכת להיות שונה, חזקה, יסודית ובעיקר מהלב וזאת על מנת לבנות את עתיד 'קדימה'. ח"כ חסון ששימש כראש מטה הבחירות של קדימה פנה בסוף דבריו אל מופז: "שאול אתה תמיד אומר שכל דבר שאתה עושה נקנה אצלך בקושי רב, אני מבקש ממך, בפעם הבאה, תעשה את זה יותר קל בבקשה."

  • נצחנו אמנם בקרב ההישרדות וזאת בעיקר בזכות פעילי השטח. אבל המלחמה האמיתית היא עכשיו על התאוששות
    יעקב רוטשילד(25/01/2013)
    סגור X קדימה, בה אנחנו מאמינים! ועל השטח להיות דומיננתי גם בתהליך החשוב הזה! ויש להתחיל בו עכשיו!

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת