יאללה קדימה

 • ראשי
 • קדימה היום
 • חדשות
 • הרשמה
 • אימייל אדום

הגחלת בוערת : 2 מנדטים לקדימה

23/01/2013  מערכת יאללה-קדימה

שאול מופז וישראל חסון יהיו הפנים של תנועת קדימה בכנסת ה-19. רובם המוחלט של מצביעי קדימה עברו ל'יש עתיד' של יאיר לפיד. ציפי לבני שהבטיחה "קדימה נמחקה" לא תכניס לכנסת הנוכחית יותר קדימאים מאשר מופז ותסתפק ב-6 מנדטים בלבד. אנחת רווחה בקדימה ותחושת סיפוק בסביבת אולמרט שביקש לשמור על קדימה כפלטפורמה עתידית לחזרה לפוליטיקה.


 • שימחת עניים היא שמחה פאתיטית
  ישראל פנחסי(23/01/2013)
  סגור X חבריה הבחירות כבר נגמרו, וכאן בסדרת כתבות ממשיכים לגרד פצעים. יתכן אמנם שקדימה עברה את אחוז החסימה, וזה מצויין. כי אחרי הביזיונות של הזחילה לממשלה הרעה ההיא, ומנוסת הבהלה ממנה החוצה, זה נכון שלעבור את % החסימה יחשב להישג מזהיר. למען האמת גם קיימת עדיין האפשרות האחרת, שקדימה לא תעבור את המכשול הזה. לציפי אין סיבה להשויץ אבל בפחות זמן רשימתה העבירה 6 מנדטים, קצת יותר מהחשש של % החסימה. קדימה צריכה ללמוד היטב כיצד הרסה את עצמה, ולא לחזור על אותן השגיאות. אני מאד מקווה שהפעם חברי הכנסת מופז וישראל חסון לא ימהרו לזחול לממשלה לפני שיבדקו את הקרקע, כדי שלא יפצעו חלילה את הברכיים.
 • חוב ה-30 מליון השקלים של קדימה
  אלון יראל(23/01/2013)
  סגור X הרי ידוע שהריבון הטיבעי של המפלגה והנושאים בעול המפלגה הם חברי הכנסת. עכשיו לשאול וישראל חסון יש מפלגה עם שני מנדטים ו-30 מליון של חוב לשלם. אני מאחל לחברי הכנסת הצלחה בתשלום החוב של המפלגה. רצוי שכבר עכשיו תפרטו חשבונות חסכון ישנים שלא יתחילו לעקל לכם חשבונות בנ וכיוצא בזה.
 • לשתף את אולמרט היועץ הגדול בחוב ה-30 מליון השקלים של המפלגה.
  אלון יראל(23/01/2013)
  סגור X למפלה הגדולה של קדימה יש שם וקוראים לו אהוד אולמרט. אולמרט יעץ ובחש לכל אורך הזמן במפלגה. כיוון שעצות אולמרט מולאו במלואם, כולל סינון חברי הכנסת הנחשבים והמוכרים, ראוי שאולמרט ישא בחלק נכבד בחוב המפלגה. אולמרט לא יכול לשבת עכשיו בחיבוק ידיים כי הוא זה האחראי הראשי למפלה של קדימה. יואיל כבוד ראש הממשלה לשעבר מר אהוד אולמרט לשלם את החלק היחסי של החוב, כפי שיקבע על ידי בורר חיצוני.
 • ישראל ואלון, אולי מספיק כבר עם הדמגוגיה? מי שהתחיל את ההתדרדרות של קדימה, היא ציפי ולא אף אחד אחר
  יעקב רוטשילד(24/01/2013)
  סגור X זאת עובדה שלא קשה להוכיחה. ומי שבעיקר הביא את קדימה למצבה הכספי הגרוע, גם היא ציפי לבני, וגם לכך יש עובדות שאפשר להוכיח. ואם שניכם ממשיכים לתמוך בקדימה, למרות השפל אליו הגיעה, אז בואו נסתכל קדימה ולא אחורה!כי יש עדיין הרבה מה לעשות להבראת המפלגה.
 • אם ציפי דירדרה את המפלגה, אז מדוע שאול לא הצליח לבלום את ההידרדרות?
  אלון יראל(24/01/2013)
  סגור X לא חוכמה ללכת עם הראש בקיר. ושאול דפק את הראש בקיר פעם אחר פעם כאשר בקלות יכל להרים את קדימה בחזרה לשילטון. אני הגיתי ויזמתי מפלגה שמטרתה הבטחת הרוב היהודי במדינת ישראל. מכתביי לאריק והזמנתי אותו להקים את המפלגה שהגיתי ויזמתי היוו את תחילתה של המפלגה. שכרי לא שולם על ידי אולמרט ציפי וגם שאול, ואם לא די בכך גם עזרתי שהצעתי בחינם בכדי להציל את קדימה זכתה להתעלמות. בקלות ניתן היה לאושש את קדימה ולהרים אותה לשילטון. עכשיו שיואיל אולמרט וישראל חסון למחוק את החוב של קדימה (ושיבקשו ייעוץ מאולמרט איך לשלם את החוב).
 • אולי לטלנסקי נשארה עוד איזה מעטפה כדי לסגור את החוב של קדימה
  אלון יראל(25/01/2013)
  סגור X .

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת