יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

קופטאן : "החיסול של לבני יהיה חיסול פוליטי קלאסי"

13/12/2012  קופטאן חלבי

לאור התנהלותה הבלתי ראויה של ציפי לבני בחרתי לפרוש מרשימת "התנועה" לכנסת ולהשקיע את זמני ומרצי בחיסולה הפוליטי של ציפי לבני. לבני לא ראויה לכהונה בכנסת ישראל ואני קופטאן חלבי אטפל אישית בכך שהיא לא תכהן בכנסת ישראל.

אני קופטאן חלבי יו"ר העמותה לקידום החייל הדרוזי המשוחרר שפעל רבות בקדימה תחת אריק שרון, אהוד אולמרט, ציפי לבני ואף שאול מופז הייתי מלאה גאווה לחבור למפלגה החדשה שהקימה ציפי לבני ולקחת חלק ברשימה של המפלגה החדשה. לצערי הרב,  ההתנהגות הלא מתאימה והלא ראויה של ציפי לבני הביאה אותי להחליט שאפרוש מהרשימה של ציפי לבני ואדאג באופן אישי וממוקד ובלי מעצורים לחיסולה הפוליטי הקלאסי של מי שלא יודעת לדאוג לפעילים שלה.

אני שואל אתכם! לשים אותי במקום לא ריאלי (מספר 32) ברשימה של "התנועה" לכנסת, ולשבץ לפניי אנשים שאף אחד לא מכיר אותם ושאין להם שום חשיבות בציבור או יכולת לבצע פעולות משמעותיות. זו העלבה רצינית שצריכה תגובה קשה. אני נכס לכל מפלגה שרוצה לנצח את הבחירות, אני זוכה להכרה רצינית מצד כל האזרחים והאזרחיות, במיוחד מהצפון, מהדרום וממרכז הארץ, ובמיוחד בקרב המגזר הדרוזי ובמיוחד בקרב החיילים הדרוזים שהשתחררו מהצבא ורוצים לפרוח במדינה. אני היחיד שהצליח לסגור לציפי לבני הכי דרוזים שיבואו להצביע לה בלי שידעו מי זאת בכלל ומה היא מציעה. הם באו להצביע ציפי לבני רק בגלל שקופטאן אמר להם! על העבודה הקשה שלי ציפי לבני החליטה לשים אותי ברשימה שלה רק במקום ה-32! זה מוכיח בדיוק מה ציפי לבני חושבת על האנשים שהולכים אתה ויורקים דם בשבילה.

אני לא היחיד שנפגעתי מציפי לבני. גם מנהיגים ראויים כמו רוברט טיבייב ורחל אדטו נפגעו קשה ביותר מציפי לבני, אבל אני נפגעתי עוד יותר מכל אחד מהם ומשניהם גם יחד.

לציפי לבני אני מציע שלא תתקשר אלי אפילו כי אין לי כל כוונה לענות לה. אני מנתק טלפונים ולא מקבל דואר. אני לא איתה ולא רוצה להיות איתה. שתדע, אני פרשתי מהמפלגה ואני אדאג אישית שהיא לא תחזור לכנסת.

תודה
קופטאן חלבי.

  • יש פגועים רבים
    סלומון קרובי(15/12/2012)
    סגור X קופטאן שלום. קראתי בעיון את אשר כתבת ואת כול ההתכתבויות בפייסבוק. לצערי, אני חייב לומר לך שאתה לא האדם היחיד שניפגע מציפי. יש פגועים רבים כולל אני שהייתי אחד האנשים היותר קרובים אליה. לא רציתי להיות ברשימתה. רציתי רק לעזור לה. אבל ציפיתי לקבל ממנה טלפון או פנייה כול שהיא וזה לא הגיע. מכיוון שכך, מי שלא זקוק לשרותיי לא יקבל אותם. אבל, יש דרך תרבותית להתבטא ויש גם דרך פוליטית שאתה יכול לפעול בה. לעולם אל תביא עצמך לדרך שיהיה לך מאוד קשה לתקן. חייב לומר שלא רציתי להגיב כאן כדי לא ללבות את היצרים. ניסיתי ליצור אתך קשר טלפוני מספר פעמים ולא ענית. בהצלחה בהמשך דרכך.

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת