יאללה קדימה

  • ראשי
  • קדימה היום
  • חדשות
  • הרשמה
  • אימייל אדום

קדימה מתפרקת סופית

26/11/2012  מערכת יאללה-קדימה

יוחנן פלסנר, יואל חסון, שלמה מולה, אורית זוארץ, מגלי והבה, רוברט טיבייב כבר סגרו עם לבני. לבני תחליט אם היא לוקחת אליה את דורון אביטל או רחל אדטו. דליה איציק צפויה להודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים.

יו"ר קדימה לשעבר מפרקת את קדימה ומצליחה לגייס למפלגתה החדשה שביעייה מתוך סיעת קדימה. במצב הדברים שנוצר, כל מי שלבני תציע לו להצטרף אליה - ישיב בחיוב. אלא, שלבני מתכוונת להציע ל-7 בלבד בכדי לאפשר התפלגות מהירה על פי החוק. השם הנוצץ שעליו דובר היה השם יוחנן פלסנר שבחר לעזוב את קדימה, וטרם הוציא הודעה בנושא.

  • ל"יאללה קדימה" נותר עדיין תפקיד חשוב להצלת המרכז
    ישראל פנחסי(27/11/2012)
    סגור X ליאללה קדימה היה חלק לא קטן בחרקירי שביצעה קדימה לא רק בגופה אלא בגופו של המרכז הפוליטי כולו, זה התאפשר כיוון שהאתר [שלמען האמת הרתיח אותי לא פעם] נתן במה חופשית לכולם, מה שנוצל לעיתים קרובות לרעה. ליאללה קדימה הייתה השפעה עצומה וחסרת תקדים בתוצאה הסופית של הפריימריז. תוצאה שכצפוי מראש התבררה כצונאמי הפוליטי הגדול ביותר בישראל. למרבה הצער ה גם האתר הזה הולך ודועך לאחרונה וחבל מאוד על כך. אם הידיעה המתפרסמת כאן נכונה, הרי שיתכן מאד ששני דברים חשובים מאד התרחשו הערב. הליכוד התנער משרידי הליברליות שקשרו אותו למרכז, ונבחרי ציבור [נבחרים] מקדימה החליטו לתת לציפי לבני סיכוי להציל די טוב את המרכז. טענתי כל הזמן שהתפקיד שנותר לקדימה מבין החרבות העשנות, זה להציל מחדש את המרכז הפוליטי שנפגע כה קשה מהתרסקות של התנועה. אני מציע למערכת של יאללה לתרום את חלקה למהלך . יש לנצל הפעם בצורה חיובית יותר את הכוח שעדיין חי ונושם ביאללה.

מבזקים

קובלנה על מפלגות ישראל

24/01/2013 מערכת יאללה-קדימה

הדג נחש בביצוע לשיר של מאיר אריאל. הכי עדכני שיכול להיות

 לתצוגה מורחבת